Dartistebedding | Kaliteli Uyku Kaliteli Yaşam |

WEB SİTEMİZDE Kİ ÜRÜNLERİMİZ SÜREKLİ GÜNCELLENMEKTEDİR.!                                              

 

sartlar-ve-kosullar

dartistebedding.com  / in tüm hakları Ermasa Mobilya Dekorasyon Ticaret, Sanayi ve Anonim Şirketine'e aittir.

dartistebedding.com / Sitemize girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

dartistebedding.com /  Site üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen Kişisel bilgileri, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

dartistebedding.com / 'dan alışveriş yapmak için üyelik gerekmektedir.

dartistebedding.com / 'dan 18 yaşından küçükler alışveriş yapamazlar.

dartistebedding.com / sitede yayınlanan fiyat, görsel, özellik ve yer alan diğer bilgileri önceden haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.

dartistebedding.com / ürün sayfalarında görüntülenen ürün resimleri ve özellikleri farklılık gösterebilir. Ürün resimleri ve bilgileri sık sık ilgili ürünün üretici bilgilerinden güncellenmektedir.

dartistebedding.com / 'da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.
Ödemenin Havale / EFT ile yapılması halinde siparişlerinin işleme alınma tarihi değil, ödemenin dartistebedding.com  banka hesaplarına ulaştığı tarih esas alınır.

dartistebedding.com / a Havale / EFT siparişlerinde, 2 gün içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilmektedir.

dartistebedding.com /  müşterilerinden talep ettiği tüm kişisel bilgileri daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kullanacaktır.