Dartistebedding | Kaliteli Uyku Kaliteli Yaşam |

WEB SİTEMİZDE Kİ ÜRÜNLERİMİZ SÜREKLİ GÜNCELLENMEKTEDİR.!                                              

 

sikca-sorulan-sorular

Neden üye olmalıyım?

D'artistebedding olarak, mağazalarımızda yaşanılan deneyimleri online alışveriş sitemize de taşımayı hedefliyoruz. Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için ilgi alanlarınız, tercihleriniz ve zevklerinizle daha yakından ilgileniyor; sizlere özel bir site yapısı oluşturabilmek için çalışıyoruz.
 
Sitemize ve e-bültenimize üye olarak, ilgi alanlarınız ve alışverişleriniz göz önünde bulundurularak hazırlamış olduğumuz e-bültenlerimize erişebilirsiniz. Kampanya, indirim ve duyuruları da önceden öğrenebilirsiniz.


Üyelik avantajları neler?

Üyelere özel indirim ve kampanyalarla birlikte, kişiselleştirilmiş sayfalar, gibi avantajlara sahip olabilirsiniz.


Nasıl üye olurum?

Sitemize üye olmak için ana sayfamızda yer alan "Yeni Üye" seçeneğini tıklayarak, açılan sayfadaki alanları eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Bu işlemler sonunda üyeliğiniz tamamlanmış olacaktır.Sitemize üyelik için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.Hemen üye olmak için tıklayınız.


Şifremi unuttum/bilmiyorum; siteye nasıl giriş yapacağım?

Şifrenizi unuttuğunuz ya da bilmediğiniz durumlarda, giriş sayfasında bulunan "Şifremi Unuttum" butonuna tıklamanız ve sistemimize üye olduğunuz e-posta adresinizi açılan sayfadaki kutuya yazmanız yeterlidir. Sistem tarafından kayıtlı e-posta hesabınıza gönderilen ilgili e-posta'dan yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.


Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

dartistebedding.com / üyeliğinizi, istediğiniz zaman info@dartistebedding.com adresine göndereceğiniz üyelik iptaline dair e-posta ile iptal edebilirsiniz.


Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Sitemizden üye olmadan alışveriş yapamazsınız.


Fırsatlardan nasıl haberdar olabilirim?

Kampanya, indirim ve fırsatlardan, sitemizde birçok sayfada karşılaşabileceğiniz "Bültene Üye Ol" alanına e-posta adresinizi girerek haberdar olabilirsiniz. Daha önce üye olduysanız, üye olurken vermiş olduğunuz e-posta adresinize size özel fırsatlar ve kampanya bilgilerimizi ileteceğiz.


E-posta listesinden nasıl çıkabilirim?

E-posta listemizden çıkmak için info@dartistebedding.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.