Dartistebedding | Kaliteli Uyku Kaliteli Yaşam |

WEB SİTEMİZDE Kİ ÜRÜNLERİMİZ SÜREKLİ GÜNCELLENMEKTEDİR.!                                              

 

hakkimizda

1990 yılından bu yana, yılların tecrübesi ve bir çok ülkede ki başarı hikayemiz ile uyku sektöründe lider kuruluş olmayı başaran
D-artistebedding kalite ve müşteri odaklı ürünlerinde teknoloji ile konforu birinci önceliği olarak benimsemiştir. Kalite ve rahatlıtkan ödün vermeden, tüketicilerimizin hayatlarını kolaylaştırarak uyku endüstrisinde lider marka olmanın gururunu yaşamaktayız.

Müşteri isteklerini önemli ölçüde karşılamak için öncelikli hedefimiz olan “Kaliteli Uyku ve Kaliteli Yaşam” felsefemiz bizim sloganımız ve ölçütümüz olmuştur.Uluslararası vizyonda 60’aşkın ülkeye ihracatımız ile uyku sektöründe üst sıralara çıkmış olan D-artistebedding, doğal olarak ürettiği yatakları sayesinde güvenilir ve dünyanın tercih ettiği bir marka olmuştur.

Arge faaliyetlerimizde tüketicimizin farklı yaşam biçimlerine ve farklı uyku alışkanlıklarına uygun yataklar üretmek için sürekli bir araştırma içerisinde olmaktayız. Dünyadaki son teknolojiyi el emeği ve doğal üretim olan yataklarımız ile birleştirerek yüksek kalitede, dünya standartları üzerinde çıkararak mükemmel bir uyku için gerekli olan tüm bilgi, beceri ve deneyimimizi sağlıkla buluşturmaktayız.