Hakkımızda - KURUMSAL | Dartistebedding | Kaliteli Uyku Kaliteli Yaşam |

İlk Alışverişinize Özel 300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde 30 TL Değerinde Hediye Kuponu Hediye.                       

 

Hakkımızda

1990 yılından bu yana yılların tecrübesi ve bir çok ülkedeki başarı hikayemiz ile uyku sektöründe lider kuruluş olmayı başaran dartistebedding kalite ve müşteri odaklı ürünlerinde teknoloji ile konforu birinci önceliği olarak benimsemiştir.Dünyada’ki son teknolojiyi el emeği doğal üretim olan yataklarımız ile birleştirerek yüksek kalitede ve dünya standartları üzerine çıkararak sağlıklı bir uyku için gerekli olan tüm bilgi, beceri ve deneyimimizle 1990 yılından bu yana “kaliteli uyku kaliteli yaşam" ile el işçiliği kültürü yaşatmaya devam ediyoruz..

Kalite ve rahatlıktan ödün vermeden tüketicilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak ve uyku endüstrisinde lider marka olmanın gururunu yaşamaktayız.

Ulusal ve uluslararası rekabet ortamında müşterilerimizin isteklerini önemli ölçüde karşılamak için öncelikli hedefimiz “kaliteli uyku kaliteli yaşam “ sloganımız bizim ölçütümüz olmuştur.

Uluslararası vizyonda 30’aşkın ülkeye ihracatımız ile uyku sektöründe üst sıralara çıkmış olan D-artistebedding, doğal olarak ürettiği yatakları sayesinde güvenilir, kaliteli bir marka olmuştur.

Arge faaliyetlerimizde tüketicimizin farklı yaşam biçimlerine ve farklı uyku alışkanlıklarına uygun yataklar üretmek için sürekli bir araştırma içerisinde olmaktayız.

Dünyada’ki son teknolojiyi el emeği doğal üretim olan yataklarımız ile birleştirerek yüksek kalitede ve dünya standartları üzerine çıkararak sağlıklı bir uyku için gerekli olan tüm bilgi, beceri ve deneyimimizi kullanmaktayız.